Menu Zamknij

Reality Capture PPI (PPI – Pay Per Input)

  1. Tworzenie modeli 3D nigdy wcześniej nie było łatwiejsze, tak dostępne, i w dobrej cenie.
  2. Pobierz oprogramowanie, dodaj swoje dane wejściowe, i przetwórz swoje dane.
  3. Licencjonuj swoje dane tylko wtedy,  gdy podoba Ci się wynik.
  4. Posiadanie wszystkich licencji umożliwi eksport tego co stworzyłeś.
  5. Licencjonowane  dane mogą być przez Ciebie udostępniane, kopiowane, przetwarzane i rozpowszechniane.
  6. Wszystko za darmo.
  7. Uzyskaj dostęp do profesjonalnej  wersji Reality Capture, z wszystkimi jego funkcjami.

Wiesz za co płacisz

Licencjonowanie Reality Capture PPI umożliwia przetwarzanie wszystkich Twoich danych całkowicie za darmo. Po dodaniu danych wejściowych do aplikacji, będziesz wiedział ile dokładnie kredytów będziesz musiał wydać. Dzięki temu z góry, dokładnie wiesz za co płacisz i ile. Co więcej płacisz tylko raz za te same dane wejściowe. Oznacza to, że jeśli chcesz szczegółowo obliczyć model lub wypróbować różne funkcje RealityCapture, możesz przetwarzać licencjonowane dane raz za razem, bezpłatnie.

Widzisz za co płacisz

Przy standardowym licencjonowaniu płacisz za oprogramowanie, zanim zobaczysz wynik, dzięki PPI jednak otrzymujesz oprogramowanie całkowicie za darmo. Możesz również przetwarzać swoje dane, dopóki nie będziesz zadowolony i chcesz je wyeksportować. Gdy będziesz gotowy do eksportu, aplikacja sprawdzi, ile Twoich danych wejściowych, np. obrazów, jest licencjonowanych. Aby włączyć eksport, zostaniesz poproszony o zapłacenie za brakujące licencje. Ponadto prywatność Twoich danych ma najwyższy priorytet. Aby zabezpieczyć prywatność danych, Twoje obrazy nigdy nie są przenoszone na żadne serwery. Przesyłana jest tylko część danych, która zawiera tylko ~ 50 znaków i służy do nadania każdemu licencjonowanemu obrazowi jego unikalnego podpisu.

Własność danych za które płacisz

Z RealityCapture PPI nie licencjonujesz wyniku, ale dane wejściowe. Oznacza to, że jesteś właścicielem tego, za co płacisz. Gdy licencjonujesz swoje dane wejściowe, obrazy lub skany laserowe, jesteś ich właścicielem. Następnie możesz ponownie przetworzyć go tyle razy, ile chcesz, rozpowszechniać, przesyłać i kopiować wszystkie za darmo. Ponadto możesz przetwarzać licencjonowane dane wejściowe na dowolnym innym komputerze.