Menu Zamknij
Slide 1
SKANOWANIE 3D
Slide 3
SKANOWANIE 3D - CHMURA PUNKTÓW
Slide 2
MAPOWANIE 3D - FOTOGRAMETRIA
Slide 2 - kopiuj
INWENTARYZACJE 3D - BIM
Slide 2 - kopiuj - kopiuj
FOTOREALISTYCZNE MODELE 3D MESH
Slide 2 - kopiuj - kopiuj - kopiuj
FOTOREALISTYCZNE MODELE 3D MESH
Slide 2 - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
FOTOREALISTYCZNE MODELE 3D MESH
Slide 2 - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj - kopiuj
FOTOREALISTYCZNE MODELE 3D MESH
previous arrow
next arrow
Shadow

Nasza firma świadczy ogólnoświatowe usługi w zakresie technologii 3D. Oferujemy wszechstronne i innowacyjne rozwiązania pomiarowe. Wykorzystujemy najnowsze systemy pomiarowe, specjalistyczne oprogramowanie, wiedzę i doświadczenie naszych inżynierów.

Działamy w różnych obszarach gospodarki, takich jak: architektura, inżynieria budowlana, przemysł, ochrona zabytków, geodezja i mapowanie, gry, VFX, VR/AR.

Jeśli jesteś małą firmą lub robisz duże projekty, jesteś freelancerem, czy też działasz w sferze kulturalnej napisz do nas. Przedstaw nam sektor swojej działalności, określ na jakich działaniach chciałbyś się skupić podczas pracy z dostarczanym przez nas oprogramowaniem, a pomożemy Ci dobrać idealny wariant RealityCapture dla Twoich potrzeb.

Jeśli spodobały Ci się realizacje opracowanie przy użyciu oprogramowania RealityCapture, jednak nie posiadasz zaplecza sprzętowego do wykonania tego typu prac skontaktuj się z nami. Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu fotogrametrii i skaningu laserowego, dzięki inwestycji w przyrządy pomiarowe najnowszej generacji. Odpowiednie systemy pomiarowe w połączeniu z funkcjami programu RealityCapture sprawiają, że jest on jedynym z najlepszych rozwiązań dla wielu branż i projektów.

Więcej informacji na naszej stronie www.scan-3d.pl

Zapraszamy do współpracy!